Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Іноземний студент із Запоріжжя ледь не вбив громадянина Запоріжжя

Іноземний студент із Запоріжжя ледь не вбив громадянина Запоріжжя

33 0
Іноземний студент із Запоріжжя ледь не вбив громадянина Запоріжжя

Таким чином, студент із Марокко ледь не вбив місцевого жителя. Наразі його стан оцінюється, як стабільний. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Наголосимо на тому, що 9 вересня, до міської лікарні було направлено чоловіка 37-років, котрий мав серйозні рани. Медики зафіксували ножові поранення черевної порожнини та різані рани тулуба.

Як стало відомо, поранення потерпілий отримав годину тому, під час перепалки із студентом. Між чоловіками виникла конфліктна ситуація, під час якої хлопець із Марокко дістав ніж та наніс йому декілька ударів. Жінка, котра працює в даному закладі продавцем і викликала наряд правоохоронних органів.

Правоохоронці миттєво прибули за  викликом та затримали злочинця. Хлопець намагався уникнути покарання та зникнути з місця злочину, однак службовцям вдалося його наздогнати. У ході слідства стало відомо, що правопорушник приїхав до Запоріжжя в минулому році для навчання в університеті і має дозвіл на тимчасове проживання на території України. Тепер йому загрожує кримінальна відповідальність та позбавлення волі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.