Інформує про події на Сході України

Карантин в школах Харківщини

1.26K 0

Вже у восьми навчальних закладах було  введено примусові канікули. Постійне збільшення кількості хворих на грип або ж гострі респіраторні захворювання стало причиною відправлення на карантин восьми шкіл по Харківській області.

За інформацією наданою регіональним лабораторним центром, якщо відсутня п’ята частина учнів загалом по всій школі приймають рішення про припинення навчального процесу. Станом на четвер восьмого лютого, вже призупинили навчальний процес у восьми районах області. До цього списку увійшли: Новодолжанська гімназія, Первомайська загально освітня школа під сьомим номером, навчальний комплекс Білоколодяжний, Волчанська загально освітня школа під номером шість, навчальний комплекс Рубежанський, ліцей Новодолажський та Чугуєвська школа-гімназія під п’ятим номером.

Всього за минулий тиждень захворюваність зросла більш ніж на 20%. Схожу ситуацію можна побачити і в Харкові, але карантин там не оголошують.

За словами директора департаменту освіти, карантин по школах обласного центру не оголошений, про те захворюваність росте. Поки що епідеміологічний поріг ця кількість не перейшла, тому і думок про оголошення карантину немає, кількість хворих школярів відстежується кожного дня. Та на даний момент ця кількість не перевищує і десятої частин усіх учнів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.