Інформує про події на Сході України

Керівника санаторію, де отруїлися діти, звільнено від покарання

2.49K 0

За рішенням Бердянського районного суду було звільнено від покарання за підробку документів колишнього керівника санаторію «Лазурний».

Людмилою Запорожець на початку липня місяця було внесено недостовірні дані в бланк міністерства аграрної політики про готовність комплексу, який знаходиться в її підпорядкуванні, до роботи. Цей бланк був підписаний нею від імені працівника Держспоживслужби. Після чого бланк було внесено до пакету документів бердянського санаторію, що був поданий на тендер із закупівлі оздоровчих послуг від соціального департаменту Дніпровської міської ради, для дітей загиблих в АТО.

Санаторій «Лазурний» виграв тендер на суму більш ніж 3 мільйона гривень. Більше 240 дітей було відправлено до даного санаторію.

За інцидент отруєння та підробку документів відкрили кримінальне провадження. Звинуваченою було визнано провину, а судом призначено покарання у вигляді штрафу сумою 4250 гривень та позбавлення права займати керівні посади на рік. Та згідно з законом про амністію покарання скасовано, покладаючись на пенсійний вік підозрюваної та порушенню невеликої складності.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.