Інформує про події на Сході України

Керівнику запорізької Нацполіції порекомендували зняти свої повноваження

1.55K 0

Нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Олег Золотоноша зробив заяву. В ній повідомляється, що чоловіку неодноразово пропонували зняти свої повноваження та зійти зі своєї посади.

Все ж голова Національної поліції залишився при своїй думці та проігнорував пропозицію залишити своє робоче місце. Чоловік наголосив, що буде працювати далі, в тих умовах, які є і що в нього є ще купа незакінчених справ. Олег Вікторович зауважив, що йому не потрібна посада в столиці, його цілком задовольняє місце роботи в Запоріжжі.

Чоловік також повідом, що  за минулий рік колективу поліції вдалося масштабно вплинути на криміногенні події в Запоріжжі в кращу сторону. Ще в статті було наголошено, що під час його робочої діяльності не було допущено жодного рейдерського захвату. Тож голова Національної поліції наприкінці наголосив – буде робити те, що повинен і як написано в Законі.

Цікаво зауважити, що зовсім нещодавно відбулися презентація та вручення підрозділам Національної поліції службових автівок. На цьому заході також був присутній Олег Золотоноша, який і  святково вручав ключі від новеньких машин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.