Інформує про події на Сході України

Харків’яни витрачають гроші на ліки без потреби

5.28K 1

Шістдесят дев’ять відсотків жителів України надають перевагу самолікуванню.

Ці дані відомі від Міністерства охорони здоров’я. Як наслідок, кожного року витрати людей в загальній сумі перевищують три мільярди гривень на препарати, які не були необхідними.

Наталія, яка працює фармавтом поділилася, що до аптеки досить часто приходять громадяни, аби купити будь-які ліки, оскільки щось їм не дає спокою. Для прикладу, людина змерзла і відразу іде в аптеку за лікарствами, після чого прямує на роботу. Така ситуація спостерігається дуже часто. Жителі Харкова не мають часу хворіти, а тим більше витрачати його на черги до лікарів.

Харків’яни можуть залишитися без електроенергії

Згідно слів експерта, у випадку, коли захворювання є серйозним, провізори не можуть продавати лікарства людям задля “експерименту”. Потрібно відправляти до лікаря.

Фармацевт наголосила, що дуже часто лікарі виписують препарати, які не по кишені пацієнтам. В такому випадку вони намагаються порадити найважливіші, або також пропонують замінники (аналоги) дорогих препаратів. Так як лікарі дуже рідко про них інформують, а вони до багатьох лікарських препаратів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.