Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Харків’яни витрачають гроші на ліки без потреби

Харків’яни витрачають гроші на ліки без потреби

6.13K 1
Харків’яни витрачають гроші на ліки без потреби

Шістдесят дев’ять відсотків жителів України надають перевагу самолікуванню.

Ці дані відомі від Міністерства охорони здоров’я. Як наслідок, кожного року витрати людей в загальній сумі перевищують три мільярди гривень на препарати, які не були необхідними.

Наталія, яка працює фармавтом поділилася, що до аптеки досить часто приходять громадяни, аби купити будь-які ліки, оскільки щось їм не дає спокою. Для прикладу, людина змерзла і відразу іде в аптеку за лікарствами, після чого прямує на роботу. Така ситуація спостерігається дуже часто. Жителі Харкова не мають часу хворіти, а тим більше витрачати його на черги до лікарів.

Харків’яни можуть залишитися без електроенергії

Згідно слів експерта, у випадку, коли захворювання є серйозним, провізори не можуть продавати лікарства людям задля “експерименту”. Потрібно відправляти до лікаря.

Фармацевт наголосила, що дуже часто лікарі виписують препарати, які не по кишені пацієнтам. В такому випадку вони намагаються порадити найважливіші, або також пропонують замінники (аналоги) дорогих препаратів. Так як лікарі дуже рідко про них інформують, а вони до багатьох лікарських препаратів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.