Інформує про події на Сході України

Харків серед лідерів, щодо підписання декларація з лікарями

1.16K 0

Більш ніж 900 тисяч громадян Харківщини заключили декларацію з лікарями. Ця інформація була оголошена прес-службою міста.

Також обласна державна адміністрація повідомила, що Харків займає перший щабель серед міст нашої держави за вище згаданим критерієм. Другий щабель посідає Дніпро, там було заключено більш ніж 700 тисяч домовленостей, Вінниця дещо поступається і має в своєму складі близько 620 декларацій. Зауважимо, що близько 614 тисяч киян підписали декларацію з лікарями і цим показником місто поступається Вінниці, займаючи 4 сходинку.

Зауважимо, що близько 1700 лікарів беруть участь в підписанні декларації і це також являється лідируючим показником серед містечок нашої країни. Можна дійти висновку, що жителі Харкова з відповідальністю віднеслися до даної програми.

Виконувач обов’язків керівника центру охорони здоров’я обласної державної адміністрації Харкова Галина Сіроштан додала, що на даному етапі лікарів сімейної медицини обрало більш ніж 34 відсотки жителів області. Найбільшу кількість умов було заключено в Дергачівському центрі первинної медико-санітарної допомоги, а саме 45 тисяч.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.