Інформує про події на Сході України

Харків визначився в числі перших по Європі

1.23K 0

Декілька днів тому голова Харкова Геннадій Кернес удостоївся значної нагороди. Чоловіку вручили сертифікат, який затверджує про першість міста в рейтингу «fDi Nagazine».

В групі «Великі міста» Харківщина посіла першу сходинку в номінації «Економічна ефективність». Пан Геннадій отримав нагороду з рук самої Кортні Фінгар, яка прибула на зібрання «Харків: розвиток та вкладення»

Жінка заявила – Харківщина являється чималим містечком та значним конкурентоспроможнім. Кортні проінформувала про мінімальне безробіття в Харкові, в порівнянні з другими містечками України. Також великою перевагою міста являється його розвинута інфраструктура.

В свою чергу пан Кернес висловив слова подяки за схвальні відгуки, гарну діяльність та додав, що це відзнака всієї команди.

За попередній період рада Харківщини заключила декілька чималих вкладень, а саме: Європейський банк перебудови та розвитку та Європейський інвестиційний банк надали більш ніж 320 мільйонів євро на забезпечення спорудження метрополітену. Світовий банк виділив понад 40 мільйонів американських доларів в початок програми з утилізації сміття.

Мер Харкова запевняє, що більшість з цих інвестицій будуть успішними.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.