Інформує про події на Сході України

Харків за нинішній рік отримав 42 «теплових кредитів»

560 0

Дані кредити надані для об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та для житлово-будівничого кооперативу на валовий рахунок в 9 мільйонів 200 тисяч гривень. Завдяки виділеним коштам більше 17 ОСББ та ЖБК провели оновлення вікон у місцях громадського користування, замінили двері.

Також в декількох оселях були влаштовані індивідуальні теплові пункти, а в 2 будинках за рахунок виділених коштів організували модернізацію систему освітлення.

Звернемо вашу увагу на тому, що в нинішньому році було виділено чималу частку фінансових ресурсів на дану програму. Таким чином з української казни народні обранці виділили порядком 100 мільйонів гривень на «теплові кредити». Наразі повідомляють, що наступного року ця цифра зросте до чотирьох разів і досягне позначку в 400 мільйонів гривень.

Відомо, що зазначена програма має термін дії до 2020 року. На її реалізацію з обласного бюджету буде виділено суму в розмірі 6,5 мільйонів гривень протягом 5 років. Сергій Магдісюк – керівник Департаменту ЖКГ та піднесення інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації додав, що дана програма в наш час набирає колосальної популярності серед ЖБК та ОСББ.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.