Інформує про події на Сході України

Харків збагатиться на муніципальний велопрокат

530 0

Заплановано, що вже наприкінці літа відбудеться відкриття муніципального прокату велосипедів. Це чудова новина харків’янам, особливо тим жителям міста, котрі активно займаються даним видом спортом.

Великий внесок в розвиток та створення даного заходу  належить ТОВ «Некст Байк Україна». Ця товариство являється офіційним представником одного з найбільших відомих операторів системи публічного велопрокату європейської фірми «NextBike». Вищезгадану інформацію оголосив Олексій Чубаров – керівник Департаменту з питань сім’ї, молоді та спорту.

Також була озвучена інформація, наче прокат вміщуватиме в себе двадцять станцій та близько ста велосипедів, котрі будуть знаходитися в численних куточках Харкова. Слід зауважити на тому, що пан Олексій розповів ніби то вартість оренди даного виду транспорту в муніципальнім велопрокаті являтиметься демократичною. Тобто протестувати заїзд на новеньких велосипедах зможе кожен охочий, незалежно від рівня заробітку.

Слід додати, що вищезгадана програма вже працює в різних куточках України, в тому числі і в Львові. Планується й надалі розвивати даний проект і залучати інші міста до даної програми.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.