Інформує про події на Сході України

Харківчани поповнять ряди Збройних сил України

8.61K 0

2017 року до рядів Збройних сил України увійдуть громадяни, які не проходили службу в армії, але пройшли військові кафедри у ВНЗ.

Відповідно до рішення Міністерства оборони призвати можуть українців чоловічої статті до 43 років, якщо вони склали відповідні іспити і отримали вищу освіту, не нижчого ступеня бакалавра. Віктор Муженко вважає, що це вирішить проблематичну ситуацію з комплектуванням офіцерського складу. Оскільки щороку такий курс проходять приблизно 9-10 тис чоловік. А такий потужний ресурс потрібно ефективно використовувати.

У селі Новолуганське тепер буде порядок завдяки контролю ситуації поліцією

Передбачено, що термін служби таких офіцерів дорівнюватиме вісімнадцять місяців. У випадку, коли громадянин не явився до військкомату, то передбачається покарання – тюрма.

Відстрочка надаватиметься згідно невідповідного стану здоров’я, здобуттям освіти та продовженням професійної діяльності.

Згідно слів працівників Генштабу, офіцери запасу також проходитимуть службу в зоні АТО, щоправда після відповідної підготовки.

Військові експерти повідомляють, що в законі завжди була присутня норма про призов офіцерів запасу, але її не використовували.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.