Інформує про події на Сході України

Харківчани поповнять ряди Збройних сил України

6.77K 0

2017 року до рядів Збройних сил України увійдуть громадяни, які не проходили службу в армії, але пройшли військові кафедри у ВНЗ.

Відповідно до рішення Міністерства оборони призвати можуть українців чоловічої статті до 43 років, якщо вони склали відповідні іспити і отримали вищу освіту, не нижчого ступеня бакалавра. Віктор Муженко вважає, що це вирішить проблематичну ситуацію з комплектуванням офіцерського складу. Оскільки щороку такий курс проходять приблизно 9-10 тис чоловік. А такий потужний ресурс потрібно ефективно використовувати.

У селі Новолуганське тепер буде порядок завдяки контролю ситуації поліцією

Передбачено, що термін служби таких офіцерів дорівнюватиме вісімнадцять місяців. У випадку, коли громадянин не явився до військкомату, то передбачається покарання – тюрма.

Відстрочка надаватиметься згідно невідповідного стану здоров’я, здобуттям освіти та продовженням професійної діяльності.

Згідно слів працівників Генштабу, офіцери запасу також проходитимуть службу в зоні АТО, щоправда після відповідної підготовки.

Військові експерти повідомляють, що в законі завжди була присутня норма про призов офіцерів запасу, але її не використовували.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.