Інформує про події на Сході України

Харківчани позичають кошти для лікування

7.02K 2

Сорок три відсотка громадян, які не побували в попередньому році на ліканяному, тепер змушені продавати свої речі, щоб взяти десь гроші, або ж позичати. Для чого? Всього навсього, щоб змогти оплатити послуги медичної допомоги. Відомо це з резцльтатів досліджень «Індекс Здоров’я. Україна – 2016 ». Згідно даних опитування по Україні відомо, що українці позичаи в середньому суму у розімірі 4 865 грн.

Серед тих, кого було госпіталізованона протязі попереднього року 37% робили оплату у благодійний фонд, що в середньому дорівнює 181 грн. 11% не платили нічого. 27% робили оплату в касу згідно із офіційними цінами закладу охорони здоров’я, а в середньому ця сума становила 1951 гривні. 25% неофіційно оплачували послуги лікування безпосередньо лікарю або іншому медичному персоналу, в середньому 1860 гривень.

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

Але саме найкраще не хворіти. Першими ознаками низької імунної системи є втома, яка швидко находить, постійний стан сонності, або ж безсоння, біль у голові, м’язах і суглобах. Щоб підвищити імунітет насамперед важливо правильно харчуватись і вживати багато вітамінів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.