Інформує про події на Сході України

Харківчани позичають кошти для лікування

6.28K 2

Сорок три відсотка громадян, які не побували в попередньому році на ліканяному, тепер змушені продавати свої речі, щоб взяти десь гроші, або ж позичати. Для чого? Всього навсього, щоб змогти оплатити послуги медичної допомоги. Відомо це з резцльтатів досліджень «Індекс Здоров’я. Україна – 2016 ». Згідно даних опитування по Україні відомо, що українці позичаи в середньому суму у розімірі 4 865 грн.

Серед тих, кого було госпіталізованона протязі попереднього року 37% робили оплату у благодійний фонд, що в середньому дорівнює 181 грн. 11% не платили нічого. 27% робили оплату в касу згідно із офіційними цінами закладу охорони здоров’я, а в середньому ця сума становила 1951 гривні. 25% неофіційно оплачували послуги лікування безпосередньо лікарю або іншому медичному персоналу, в середньому 1860 гривень.

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

Але саме найкраще не хворіти. Першими ознаками низької імунної системи є втома, яка швидко находить, постійний стан сонності, або ж безсоння, біль у голові, м’язах і суглобах. Щоб підвищити імунітет насамперед важливо правильно харчуватись і вживати багато вітамінів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.