Інформує про події на Сході України

Харківчанин підтримав лікаря, який спас його 13 років тому

6.85K 1

За час новорічних свят набула обговорення ситуація щодо Бориса Тодурова (кардіолог). Так як він вступив в суперечку з Міністерством охорони здоров’я, де нажив ворогів.

Все почалося з того, що кардіолог звернувся в письмовій формі до Гройсмана, щоб Інститут серця включили до списку установ, яким дозволено робити пересадку серця. Минулого року було зроблено 2 операції на серце, в результаті чого пацієнти продовжують жити. Та й до того ж, в даному Інституті в Україні наявний такий досвід. Лист було передано до МОЗ. На що Лінчевський фломастером написав  «Не-а» і намалював смайлик.  Ще й до того ж, заступний міністра заблокував створювати кардіохірургічні філії в Маріуполі і Сєвєродонецьку.

Борис Тодуров розкритикував дії МОЗ в результаті чого міністром У. Супрун було закрито доступ до сторінки МОЗ доктору. А надалі пішли суперечки, одні його звинувачують в корумпованості, а інші заступаються за честь кардіолога.

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

Житель Харкова Е. Соколов, якому доктор 13 років тому пересадив серце, також висловив свою позитивну думку. Оскільки коли він знаходився в столичному інституті Шалімова, спостерігав, як до Тодурова направляли безнадійно хворих з інших медичних закладів України, після чого стан їхнього здоров’я покращувався.

Едуард Соколов здивований. Ділиться, щоуже тоді, як він перебував в інституті, доктор проводив операції, які не то що не проводили в Україні, а й в СНД. Ще й постійно підвищував професійний рівень за власні кошти в клініках США та Європи. Він єдиний в Україні, хто зробив 4 трансплантації серця. Оперував малозабезпечених і дітей з дитбудинку, а також постраждалих в “гарячих точках” – Югославії, Іраку. “Що ж тоді ніхто не звинуватив його в корупції?”- Задається риторичним питанням Едуард Соколов.

“Тодурова ми не дамо в образу і піднімемо на його захист громадськість!”- Заявив Едуард Соколов.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.