Інформує про події на Сході України

Харківчанин підтримав лікаря, який спас його 13 років тому

7.22K 1

За час новорічних свят набула обговорення ситуація щодо Бориса Тодурова (кардіолог). Так як він вступив в суперечку з Міністерством охорони здоров’я, де нажив ворогів.

Все почалося з того, що кардіолог звернувся в письмовій формі до Гройсмана, щоб Інститут серця включили до списку установ, яким дозволено робити пересадку серця. Минулого року було зроблено 2 операції на серце, в результаті чого пацієнти продовжують жити. Та й до того ж, в даному Інституті в Україні наявний такий досвід. Лист було передано до МОЗ. На що Лінчевський фломастером написав  «Не-а» і намалював смайлик.  Ще й до того ж, заступний міністра заблокував створювати кардіохірургічні філії в Маріуполі і Сєвєродонецьку.

Борис Тодуров розкритикував дії МОЗ в результаті чого міністром У. Супрун було закрито доступ до сторінки МОЗ доктору. А надалі пішли суперечки, одні його звинувачують в корумпованості, а інші заступаються за честь кардіолога.

Складність в отриманні препаратів для “діабетиків”

Житель Харкова Е. Соколов, якому доктор 13 років тому пересадив серце, також висловив свою позитивну думку. Оскільки коли він знаходився в столичному інституті Шалімова, спостерігав, як до Тодурова направляли безнадійно хворих з інших медичних закладів України, після чого стан їхнього здоров’я покращувався.

Едуард Соколов здивований. Ділиться, щоуже тоді, як він перебував в інституті, доктор проводив операції, які не то що не проводили в Україні, а й в СНД. Ще й постійно підвищував професійний рівень за власні кошти в клініках США та Європи. Він єдиний в Україні, хто зробив 4 трансплантації серця. Оперував малозабезпечених і дітей з дитбудинку, а також постраждалих в “гарячих точках” – Югославії, Іраку. “Що ж тоді ніхто не звинуватив його в корупції?”- Задається риторичним питанням Едуард Соколов.

“Тодурова ми не дамо в образу і піднімемо на його захист громадськість!”- Заявив Едуард Соколов.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.