Інформує про події на Сході України

Харківська казна збагатилася на 8,7 мільярдів гривень

452 0
Харківська казна збагатилася на 8,7 мільярдів гривень

Наразі відомо, що завдяки харків’янам протягом 2018 року до казни надійшло більше ніж 8,7 мільярдів гривень. Вищезгадана сума становить сплачений податок на прибуток від фізичних осіб.

За попередньою інформацію, котру нещодавно надав центр ДФС Харкова відомо, що дана цифра зросла більше  ніж на 1,5 мільярдів гривень, якщо брати в порівнянні аналогічний період 2017 року. Індикативний покажчик державної фіскальної служби України виконано більше ніж на 103 відсотки. Додатково бюджети отримали до свого складу порядком 272 мільйонів гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що податок на прибуток фізичних осіб являє собою основне джерело прибутку харківської казни. У структурі надходжень він посідає передову ланку, а саме порядком 60 відсотків від валової суми інших податків та можливих зборів.

Окрім цього потрібно наголосити на тому, що по заробітній платі цей податок сплачується з розрахунку 18 %. Він напряму залежить від сплати харківськими бізнесменами легальної заробітної плати. Тож чим більше будуть відрахунки підприємців за заробітну плату на законній основі, тим більшим буде показник ПДФО.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.