Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Харківська область знову показує позитивний прогрес у суспільній сфері

Харківська область знову показує позитивний прогрес у суспільній сфері

899 0
Харківська область знову показує позитивний прогрес у суспільній сфері

За останніми статистичними даними в Харкові піднялася сума юридично працевлаштованих громадян. Так в місті розпочалися дії на рахунок легалізації ділових кадрів та покращення щабля офіціального заробітної доходу.

За інформацією, яка надала прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби відомо, що на Харківщині за квітень теперішнього року в зіставленні з січнем 208 року фонд оплати роботи підвищився більш ніж на 340 мільйонів гривень та дорівнював аж цілих чотири мільярди гривень.

Відомо, що такий стрімкий ріст наявний завдяки збільшення кількості найманих робочих кадрів з 635 тисяч громадян до 650 тисяч осіб (за час від січня по квітень теперішнього року.) Наразі можна дійти висновку, що сума працевлаштованих мешканців зросла на 20 тисяч, що є гарним показником. Сподіваємося сума формально працевлаштованого населення й надалі буде зростати.

Зауважимо, що від січня нинішнього року недотримання законодавства при сплаті доходів харків’янам були зафіксовані у 280 суб’єктів господарювання. Під час аналізу було викрито майже 290 неоформлених найманих робочих кадрів, у тому числі за даними контрольно – перевірочної діяльності майже 270.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.