Інформує про події на Сході України

Харківська скарбниця збагатилася на 24 мільйони гривень

85 0

Харківські аудитори за період від початку року до початку вересня покрили компенсацію в сумі майже в 25 мільйонів гривень.

Таким чином за порушення законодавства до управлінської відповідальності притягнули майже 260 персон до дисциплінарної та матеріальної – 22 персони. Тож в ході розслідування було звільнено 3 посадові особи.

До працівників, у яких були запримічені певні недотримання законодавства, більш ніж у 57 подіях було впроваджено певні грошові санкції у виді припинення операцій з державними фінансами, скорочення бюджетних призначень та засторогу про невідповідне здійснення законодавства з вимогою на рахунок усунення недотримань.

Тож з ціллю загальної компенсації збитків перед правоохоронними працівниками ініційовано пред’явлення 14 цивільних позовів. На аналіз представниками правоохоронної служби подано майже 40 матеріалів ревізій та аудиторських звітів. На сьогодні було запроваджено 25 досудових слідчих справ, надано 19 письмових інформувань про сумнів у скоєнні злочинних дій. Таким чином  за період від початку року до початку вересня аудитори покрили компенсацію в сумі на 24 мільйони гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.