Інформує про події на Сході України

Харківська ялинка встановила український рекорд

291 0

Зовсім нещодавно, а саме 18  січня, близько п’ятої вечора на площі Свободи в Харкові відбулася урочиста подія. Саме тоді було зареєстровано рекорд – «Найвища ялинка в Україні». Таку заяву розголосила Лана Вєтрова – керівниця Національного реєстру рекордів України.

Зауважимо, що спілкою Національного реєстру рекордів було сформовано список щодо новорічних ялинок. Основним критерієм являлася висота новорічних красунь. По праві найвищу ялинку в країні було зареєстровано на Харківщині. За попередньою інформацією висота змонтованої конструкції досягала 40 метрів. Наголосимо на тому, що для зведення даної ялинки була залучена чимала кількість фахівців. Сама будова складається з декількох секцій, котру збирали протягом цілого тижня. Це не дивно, бо ялинка є колосальних масштабів – витримує більше 9 тон хвої та близько пів тисячі кілограмів новорічних прикрас

Доведемо до вашого відома, що попередня ялинка мала також чималу висоту, а саме 36,2 метри.

Цікаво зауважити, що найбільшою ялинкою в світі можуть похизуватися жителі Мексики. Висота новорічної красуні в Мехіко дорівнює порядком 110 метрів 35 сантиметрів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.