Інформує про події на Сході України

Харківське підприємство оштрафували на 100 тисяч

2.16K 0

За користування землею прокуратурою за допомогою суду зобов’язала до сплати у сумі близько сотні тисяч гривень харківське підприємство.

Прес-службою прокуратури в Харківській області повідомляється, що обласним Господарським судом було у повному обсязі задоволено вимоги місцевої прокуратури та зобов’язано товариство з обмеженою відповідальністю сплатити близько сотні тисяч гривень завданої шкоди.

Зі слів заступника керівника місцевої прокуратури Костянтина Щербака, прокуратурою було доведено у суді вину одного із місцевих товариств у ухиленні від виплати ренти за земельне користування.

Також заступник зазначає, що позаминулого року дане ТОВ, основною діяльністю якого є пасажирські перевезення, придбало майже дев’ять сотень квадратних метрів нерухомого майна, що знаходиться в селі міського типу Кегичівка. Згідно з законами України правв земельного користування переходять разом з придбанням нерухомості новим власником. Та було з’ясовано, що товариством не було укладено договір земельної ренти, тому і не сплачено плату за її використання. Внаслідок цього Кечигівському бюджету завдано збитку майже на сотню тисяч гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.