Інформує про події на Сході України

Харківські чиновники проаналізують територіальну реформу

404 0

Тож на Харківщині вже найближчим часом буде обговорена тема, стосовно територіальної реформи. Таким чином Харківська область залучена до пілотного заходу стосовно проектування сучасного адміністративно-територіального устрою. Дана інформація була оголошена головою ХОР Сергієм Черновим.

За останнім повідомленням пана Чернова відомо, що вже через декілька тижнів, а саме 17 грудня, в місті пройде засідання круглого столу. Під час скликання буде обговорено  питання нинішньої обставини адміністративно-територіального устрою та його наявні недоліки.

Також відомо, що під час проведення минулої сесії було узгоджено потребу щодо організування районних рад регіонального розвитку та опрацювання перспективних програм розвитку районів на період з 2019 по 2021 роки. Вищезгадані плани протягом наступних років будуть фундаментом для коректування та утвердження плану розвитку та піднесення міста.

Наостанок цікаво додати, що за повідомленням Департаменту бюджету та фінансів України відомо, що за період від початку січня по грудень 2018 року до скарбниці харківського бюджету надійшло порядком 14 мільярдів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.