Інформує про події на Сході України

Харківські комунальники готують фонтани до роботи

7.4K 0

Харківські комунальники приступили до підготовки роботи в літній період міських фонтанів. В цьому році за словами комунальників це робити не так складно, про це сказав, Віктор Кітанів який очолює департамент комунального господарства міста Харкова. Власне кілька попередніх років проводились капітальні ремонти майже всіх фонтанів міста.

Було оновлено обладнання фонтанів, комп’ютеризовано управління їх роботою. Директор департаменту підкреслив, що цієї весни проведуть лише косметичні ремонти над фонтанами: щось під штукатуримо, підфарбуємо.
Устаткування міських фонтанів, яке було демонтовано на зимовий період, вже перевірено та відремонтовано. 7 квітня розпочався монтаж обладнання. Першим об’єктом уваги комунальників стали центральні і бічні фонтани біля оперного театру міста імені Миколи Лисенка, а також “Дзеркальний струмінь” у сквері Перемоги.
Протягом останнього днів роботи будуть завершені. Пробний запуск фонтанів міста відбудеться у вечерів після завершення робіт.
В Харкові 16 фонтанів розміщення по всьому місту. Фонтан розташований на площі імені Героїв Небесної Сотні, площі Архітекторів, біля Палацу спорту в дитячому парку, на бульварі Юр’ева в Молодіжного парку імені Тараса Шевченка та інших куточках нашого міста.
Всі фонтани міста Харкова знаходиться на балансі комунального підприємства “Харківзеленбуд”, словами Віктора Кітанів, всі вони будуть підфарбовані, перевірені та підключення до водопостачання. Всі фонтани за словами директора Департаменту будуть підключені 23 квітня. Працювати фонтани по всьому місту почнуть, як і в попередні роки, 1 Травня. Фонтани будуть працювати та радувати гостей міста до початку жовтня. Також директор департаменту який володіє інформацію, щодо фонтанів у місті Харкові, повідомив що в планах комунальників є реконструкція фонтану Каскад і в цілому всього саду імені Тараса Шевченка Цей фонтан розташований в саду.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.