Інформує про події на Сході України

Харківський бюджет поповнили на 2,5 мільярдів

495 0

Нещодавно надійшла інформація від фіскальної служби про грошовий розмір поповнення міського бюджету. Так за останніми даними повідомляють, що за три місяці було зібрано понад 2,5 мільярдів гривень.

Прес-служба Головного управління державної фіскальної служби  Харківщини інформує, що на суспільні потреби громадяни міста віддали близько 2,7 мільярда гривень єдиного внеску. Гроші були направлені на державне громадське страхування. Дана сума зросла більш ніж на 500 мільйонів гривень, якщо порівнювати 2017 рік. (Так за перші три місяці 2017 року надійшло 2, 245 мільярдів гривень).

Так спеціалісти зі сфери регіональної фіскальної служби наголошують на тому, що від початку 2018 року приватні підприємства звільнені від плати єдиного внеску за себе. До цієї категорії людей, які отримують пенсійну плату за віком або особи з певною групою інвалідністю.

Податкова служба повідомляє, що від початку січна теперішнього року буде змінена сума «мінімалки» за страховий внесок для платників єдиного податку першої категорії. Так з 2018 року розмір єдиного внеску може бути менше розміру мінімального страхового внеску.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.