Інформує про події на Сході України

Харківський кордон не облаштувати до запланованого часу

472 0
Харківський кордон не облаштувати до запланованого часу

Обіцянку, котру оголосив МВС України Арсен Аваков було недотримано. Чиновник ще влітку 2018 року акцентував на тому, що до кінця грудня на території харківського регіону буде готове облаштування системи керівництва кордоном.

Наприкінці минулого року керівник Державної прикордонної служби України Петро Цигакіл наголосив, що на території Харкова практично завершена робота щодо зведення кордону. На той момент розпочиналася аналогічна робота в Луганську та  Сумах. Наостанок пан Петро додав, що захід «Стіна» – інтелектуальна варта державного кордону.

За останніми даними, котрі були оголошені 8 січня 2019 року відомо, що на просторах Харківського регіону, а саме на кордоні, котрий межує з РФ змонтовано порядком 4 пунктів відеоспостереження та оповіщення. Протягом нинішнього року взято за мету створити ще 5 подібних структур.

Тож незважаючи на те, що в 2018 році інженерна робота на Харківщині була майже закінчена, система управління кордоном функціонуватиме в повній мірі лише в нинішньому році. Таким чином, минулорічна заява міністра є не виконаною.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.