Інформує про події на Сході України

Харків’янам доведеться більше платити за м’ясо

925 0

За минулий рік ціни на м’ясні продукти в країні зросли майже на сорок відсотків. Цю інформацію було повідомлено генеральним директором асоціації постачальників в Україні.

Здорожчання сала в минулому році відбулось майже на сімдесят відсотків, свинини майже на сорок відсотків, яловичини більш ніж на тридцять відсотків та курятини майже на тридцять.

Також він зазначає, що середня ціна яловичини з кісткою є більшою за сотню гривень, свинина також обійдеться в сотню, а сало майже за сімдесят гривень. Дешева варена ковбаса в середньому вартує, майже вісімдесят гривень, а курка більше півсотні. За кілограм кожного виду м’яса в сумі вам потрібно заплатити більше чотирьох сотень гривень станом на початок поточного року, а рік тому це все вартувало три сотні гривень. Тобто здорожчання м’ясної корзини відбулось майже на сорок відсотків.

Та за оцінкою спеціалістів, при регулярному подорожчанні якість м’яса бажає кращого. З приводу яловичини, то на даний момент відбувається вирізання тих голів, які залишились. Тому найближчим часом її вартість не впаде.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.