Інформує про події на Сході України

Харків’янам доведеться мати документи, щоб продавати м’ясо

1.69K 0

В наступному році приватні фермери не зможуть продавати м’ясо, яке не має спеціальних знаків. Так як владою планується обмеження використання другосортного молока, серед фермерів почалась паніка, що після цього їм буде заборонено продаж свого м’яса на точках продажу.

Їх паніка є не безпричинною, так як внаслідок внесених поправок до Закону України «Про безпеку та якість харчових продуктів», який було прийнято ще в травні минулого року, мають заборонити продаж м’яса, яке не має особливих позначок з термінами придатності, які наносяться лише на спеціальних скотобійнях. Дане нововведення має увійти в силу з наступного року.

Для продажу м’яса, селяни будуть везти худобу на бійні, які мають сертифікати. На місці худоба має бути оглянута ветеринаром, після чого буде вбита та розібрана. А фермер отримає необхідні для продажу документи.

Експертом Ольгою Мозговою зазначається, що таких сертифікованих боєнь має бути багато, щоб селяни мали можливість вести таку худобу. Селянам економічно не вигідно везти свою худобу за десятки кілометрів. У випадку з великою худобою, витрати будуть біль-менш виправдані, так як м’со можна продати дорого. А от везти маленьких тварин, як курку чи кроля вже не вигідно.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.