Інформує про події на Сході України

Харків’янам можуть скоротити пенсійні випллати

5.47K 0

Експерти виявили у проекті урядової реформи, яку анонсував прем’єр-міністр Володимир Гройсман, що для громадян України знизили коефіцієнт страхового стажу на 0, 35. А це спричинить зменшення виплат для людей, які згодом мають вийти на пенсійний відпочинок.

На даний час пенсійні випалати можна розрахувати за допомогою формули: Пенсія = Заробітня плата (береться за три останні роки перед виходом на пенсію) * Коефіцієнт страхового стажу.

Для того аби дізнатися даний коефіцієнт, необхідно: Кількість років роботи*спеціальний коефіцієнт.

Харків’яни хочуть менше працювати

Якщо під час роботи заробітна плата була в 2 рази вищою від мінімальної, то коефіцієнт буде рівним 2. Якщо на 40%, то коефіцієнт буде рівним 1,4.

Ці всі підрахунки є актуальними зараз, яле якщо буде затверджено новий проект, то цей коефіцієнт буде для всіх рівний 1.

Експерти з Міжнародного валютного фонду висловили негативне ставлення щодо такого проекту. Також зазначили, що ця ідею не було озвучено на презентації проекту реформи.

Також вони не надали підтримку щоб осучаснити пенсійні виплати та скасувати оподаткування виплат для пенсіонерів які працюють. Така ініціатива була запропонована Кабінетом міністрів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.