Інформує про події на Сході України

Харків’янам надали можливість приватизувати житло

6.38K 1

Громадяни, які проживають в гуртожитках отримали можливість приватизувати житло. Верховна Рада надала дозвіл на безкоштовне приватизування житлових приміщень в гуртожитках.

Такими змінами можуть скористатися лише ті жителів гуртожитків, які проживають у свої кімнатах не менше ніж п’ять років. Також серед умов є перебування гуртожитика у власності об’єднаної територіальної громади. І поселення має бути на підставі спеціального ордеру. А проживати згідно договору найму житлового приміщення.

На Харківщині проведуть перерозподіл субсидій

В документі також йдеться про те, що приватизовувати можна кімнати в тих гуртожитках, які побудували в радянські часи і на кошти держави.

Щодо гуртожитків які були побудовані або ж викуплені за власні чи залучені кошти приватних чи колективних власників, дана норма не поширюється.

Згідно попередніх підрахунків, таким нововведенням
можуть скористатися п’ятсот тисяч сімей, які відповідають поставленим вимогам.

Попередньо в Харкові неодноразово були скандали щодо гуртожитків. Від людей декілька разів надходили скарги що вони не мають змоги приватизувати в гуртожитках кімнати. А також не мають змоги оплатити ЖКГ, оскільки комунальні служби не надавали дозволу на відкриття особових рахунків. Юристами пояснення такої ситуації грунтувалося банкрутством підприємств, яким належали гуртожитки.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.