Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Харків’янам не будуть піднімати заробітну плату

Харків’янам не будуть піднімати заробітну плату

7.12K 2
Харків’янам не будуть піднімати заробітну плату

Від В. Гройсмана стало відомо, що на протязі року для працівників в Україні мінімальну заробітню плату підвищувати не будуть.

Оскільки за даний рік уже проведено багато робіт які стосуються ЗП і тому на даний рік більше нічого не передбачається. З першого січня постановлено, що сума мінімальної ЗП становить три тисячі двісті гривень, але на руки видається взовсім інша сума – 2500грн.

А соціальні стандарти на 2017 рік повинні буті проіндексовані два рази – перший раз в травні, а другий в грудні.

Харків’яни не довіряють поліцейським

Зазначено, що з першого травня розмір мінімальної пенсії буде збільшено на шістдесят п’ять гривень. А прожитковий мініум піднімуть на вісімдесят гривень.

А з грудня мінімальну пенсію піднімуть вже на шістдесят одну гривну. Враховуючи ці підвищення, буде збільшено розмір соціальних виплат, які прив’язуються до прожиткового мінімуму.

Від О. Маркорової відомо, що якщо парламентом буде схвалено пенсійну реформу, то з жовтня даного року пенсіонерам України виплачуватиметься підвищена пенсія. І це цілком реалістично.

Але разом з тим, це можливо, якщо урядом не будуть внесені нові правила щодо пенсійного віку. Також в новій пенсійній реформі передбачається, що при нарахуванні пенсійних виплат будуть враховувати страховий стаж працівника. Оскільки на даний час вісімдесят п’ять відсотків пенсіонерів отримують мінімальну пенсію, що можна назвати масовим зубожінням.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.