Інформує про події на Сході України

Харків’яни і гості міста будуть платити більше за проїзд

1.27K 0

У перший день весни на Харківщині підвищили вартість на квитки під час проїзду в автобусах, яка складає від 7 до 8 гривень.

Про цю подію повідомив очільник Департаменту інфраструктури міської ради Сергій Дульфан. Зокрема він зазначив, що на підвищення тарифів вплинули здорожчання запчастин, пального, підвищення „мінімалки” та нестача керманичів автобусів. Підвищення вартості проїзду було обґрунтовано та узгоджено з міською владою. Дульфан повідомив також про те, що кожен маршрут має свої особливості, відповідно і різниця у підвищенні складає від 25 копійок до 1,5 грн.

На сьогодні місто обслуговує до 130 маршрутів. Вартість квитка зросла на 1,5 грн. більше як на п’яту частину маршрутів. Директор зазначив ще й про те, що влада надасть компенсацію тим перевізникам, які надають послуги пільговим категоріям, за умови, якщо ці підприємства долучаться до системи електронних квитків E-ticket. Якщо буде прийнято позитивне рішення, то відповідно і пройде проплата.

Також Сергій Дульфан повідомив, що незабаром, а це може бути вже на початку квітня, здорожчає квиток у трамваї та тролейбусі до 4 грн., підземному транспорті –до 5 грн. У повідомленні зазначається, що попереднє підвищення тарифів на проїзд в автобусах по місту було минулого року у лютому, а в трамваях та тролейбусах – у березні 2017року.

У грудні минулого року на Харківщині було запущено в дію оплату за проїзд у наземному електротранспорті за допомогою «E-ticket»;. Планувалося, що за такою ж системою запрацює і метро, але система ще недосконала і потребує додаткового доопрацювання. Саме такими електронними квитками вже користуються німці, австрійці, британці, поляки. На Харківщині ж працює система Чехії.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.