Інформує про події на Сході України

Харків’яни не довіряють поліцейським

5.69K 1

Протягом першого кварталу даного року працівники поліції міста Харкова отримали більше сорока восьми тисяч викликів. Відомо це від В. Лісничика, який є начальником управління патрульної поліціїї Харкова.

Він поділився, що протягом січня було п’ятнадцяти тисяч триста один виклики. А у березні майже на три тисячі більше. З початку року було зроблено акцент на те, щоб зменшити кількість вуличних злочинців – це грабежі, зґвалтування, наркотики  і викрадення. А саме затримували їх відразу, по “гарячих слідах”.

Харків’яни вимагають, щоб зелені насадження залишили в спокої

На протязі трьох місяців двітисячі сімнадцятого року затримали триста дев’ятнадцять осіб. За березень статистика затриманих більша в порівняні з січнем (за січень сто десять, за лютий вісімдесят шість, а за березень сто двадцять три) завдаки співпраці з кінологами, оскільки їхні собаки були навченні на пошук наркотичних речовин.

Але попри всі ці дані, харків’яни лишній раз виходити на двір не горять бажанням. Оскільки від них неодноразово можна почути обурення, що постійно чути, що на когось напали, або ж обікрали.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.