Інформує про події на Сході України

Харків’яни невдовзі зможуть їздити новими тролейбусами

687 0

Вже невдовзі на Харківщині з’явиться чимала кількість новеньких тролейбусів. Ця подія стане реальною завдяки колосальній допомозі Європейського банку реконструкції та розвитку. Саме ця структура надасть понад 10 мільйонів фінансової підтримки. Дану інформацію було оголошено прес-центром Харківської ради.

Таким чином зі відомостями мерії близько 8 мільйонів євро буде дорівнювати загальна розстрочка ЄБРР, інша ж сума, а саме 2 мільйони надає Фонд чистих технологій. Зауважимо, що домовленість поміж керівником депо № 2 Дмитром Липовим та зам. керівника БРР України Мариною Петров було складено 28 вересня. На житлові кредити для молодих родин надано близько 5 мільйонів.

Також мерія Харківщини має за мету надати цілих 50 мільйонів гривень на масштабні реконструкційні роботи теплових мереж під час осінньо-зимового періоду. Також працівники тутешньої влади додають, що наразі ведуться активні бесіди з представниками Світового банку на рахунок одержання кредиту на заміну найбільш зношених площ на 94-й магістралі. Зауважимо, що на початку року на даній магістралі трапився порив.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.