Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Харків’яни перерахували до державного бюджету 3 млрд гривень

Харків’яни перерахували до державного бюджету 3 млрд гривень

347 0
Харків’яни перерахували до державного бюджету 3 млрд гривень

За період від січня по лютий нинішнього року місцеві компанії перерахували до державної казни порядком 3 мільярдів гривень. Дане повідомлення було оголошено прес-центром ДФС України в Харківській області.

На черговому засіданні Харківської ради розглядали дане питання. Таким чином Галина Феденко – керівник Харківського управління оголосила перед слухачами відповідна дані за минулі два місяці.

Основною сумою, котру було направлено до скарбниці державного бюджету являвся податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів, а це близько 1 мільярда 640 мільйонів гривень. Окрім цього, 669 мільйонів гривень харків’яни сплатили акцизного податку, 440 мільйонів гривень було перераховано завдяки податку на дохід від фірм. На останок майже 70 мільйонів гривень податку – це прибуток від фізичних осіб.

Цікаво зауважити, що лише за лютий місяць Загальний фонд державного бюджету удостоївся порядком 1 мільярда 133 мільйонів гривень. Ця сума була отримана завдяки великому бізнесу Харкова. Окрім цього, більше 487 мільйонів гривень – це податок на додану вартість. Натомість податок на акциз був сплачений в сумі 270 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.