Інформує про події на Сході України

Харків’яни почали своєчасно отримувати заробітний платіж

1.38K 0

На Харківщині можна наглядати похвальний зріст по стягненні «хвостів» по заробітній платі. Дану інформацію оголосив зам Міністерства юстиції держави Світлана Глущенко, під час наради.

Михайло Черняк, замісник представника харківської державної адміністрації додав, що  проблему з мінімізації позичок по заробітному платежі влада міста активно вирішує та намагається усунути до нуля. Чоловік додав, що чим питанням займається особисто представник ХОДА Юлія Світлична. Також було наголошено на зменшення загальної заборгованості на 7 мільйонів гривень за минулий рік. Та все ж є і друга сторона медалі. Однак була запримічена, що заборгованість зросла на 30 мільйонів гривень у державних підприємствах.

Також Світлана Глущенко акцентувала, що Харківщина має позитивний ріст стосовно стягнення боргів з підприємств за вирком лави присяжних. Так від початку 2018 року було стягнено 7 мільйонів гривень, від початку робочої діяльності регіональних штабів стягнено 2,3 мільйона гривень. Жінка схвально відгукується щодо вищезгаданих показників та надіється, що робота буде продовжуватися в тому ж дусі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.