Інформує про події на Сході України

Харків’яни вимагають, щоб зелені насадження залишили в спокої

7.14K 1

Жителі Харкова вимагають, щоб зелені насадження залишили в спокої. На сайті мерії Харкова чим дальше, тим більше можна спостерігати петиція, які стосуються озеленення міста.

Особливого обурення набула ситуація з “весняною стрижкою”. Харків’яни бажають, аби зелені насадження не трогали, а якщо і беруться за їхнє омоложення, то робили це більш відповідально.

Алла Мироненко пише, що у Салтіївських дворах на протязі попередніх років КП« Харківзеленбуд » було спиляно багато дерев. Як аварійних і сухих, так і тих, які не мали ніяких ознак хвороб. Озеленення необхідно робити в ближчі терміни після спилювання, а не заміна дерев тягнеться на два роки.

В Харкові в торгових точках провели ревізію

Ще більше жителів обурив процес так названий “глибоке омоложення” дерев. Оскільки зелені насадження зрізають під корінь, крону обрізають повністю, а залишають стовпи.

Підрядники вважають, що роблять  “глибоке омоложення” дерев. Але при проведення такого процесу, обрізка крони повинна становити не більше тридцяти відсотків. У зв’язку з тим, що комунальниками обрізаються також зелені дерева і гілки без розуміння, який результат це має нести, по всьому місту можна побачити багато пеньків. Термін їхнього життя становитиме два або ж три роки, тінь вони вже не дають, а надалі засохнуть і їх викорчують.

Петиції на даний момент не мають великої підтримки. Але це можна виправити підтримавши петицію на сайті мерії.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.