Інформує про події на Сході України

Хто із запорізьких прокурорів дістав квартиру від держави?

515 0
Хто із запорізьких прокурорів дістав квартиру від держави?

Один із працівників правоохоронних органів Запорізької  прокуратури № 1 удостоївся службовим помешканням від міської ради. Дана заява була оголошена вироком виконкому.

Щасливим володарем житлового приміщення став Олександр Литвинчук. До його нерухомого майна можна приплюсувати квартиру, котра в своєму складі має 2 кімнати. Повідомляють, що загальна площа житла складає близько 98 м2. Помешкання знаходиться за адресом Новокузнецька, 27. За попередньою інформацією відомо, що житло Олександр Литвинчук буде розділяти разом зі свою дружиною та 2-х річною донечкою.

Проаналізувавши детально декларацію прокурора, стає відомо, що наразі чоловік проживає з родиною в квартирі, загальна площа якої складає 43 м2. Зауважимо, що дане помешкання належить матері Олександра Литвинчука.

Також слід звернути увагу на його автівку класу «Geely Emgrand 7», випущена в 2014 році. До речі, власником машини теж є його матір. За минулий рік пан Олександр здобув порядком 270 тисяч грн. Його дружина – Дарина Миколаївна здобула 10 тисяч фінансової підтримки з нагоди народження доньки, та 120 тисяч гривень від продажі четвертої частки квартири в Енергодарі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.