Інформує про події на Сході України

Хто має мільйонні збереження серед депутатів міськради Запоріжжя?

3.32K 0

В кого з депутатів міської ради Запоріжжя найбільший сімейний бюджет за 2016 рік. Всі дані з декларацій.

Найбільші статки має сім’я депутата Володимира Кальцева, який входить до партії “Наш край”. Оскільки до декларації вніс суму в розмірі 124 мільйони 834 тисячі 445 гривень. Кальцев має великий досвід у політиці, оскільки три рази був обраний депутатом, займав посаду секретаря міської ради Запоріжжя, був керівником “Партії регіонів” в Запоріжжі. Окрім політичної діяльності, він займається бізнесом, є фактичним власником компанії “ТД “Александр”.

Вдвічі меншими, але все ж міліонними збереженнями володіє Генадій Фукс, який є депутатом “Батьківщини”. Він вніс до декларації 62 мільона 852 тисячі 74 гривень. Філіп Фукс, який є сином Генадія, є власником фірми “АЙ ДІ” і співвласником ще 3 компаній.

На третьому місці серед найбагатших депутатів Запорізької міської ради Віктор Пріт, який є депутатом “Самопомочі”. До його декларації внесена сума в розмірі 33 мільйони 907 тисяч 730 гривен. Наявність такої суми обгрунтовує бізнесом.

Також до списку увійшов Руслан Божко, статки сім’ї якого 29 мільйонів 615 тисяч 596 гривень. Божко входить до “Опозиційного блоку”. Протягом останніх шести років він займав посаду фінансового директора на комбінаті “Запоріжсталь”. Тепер працює на такій ж посаді в іншій компанії – “Астра капітал груп”.

Заключає п’ятірку депутат з партії “Укроп” Генадій Наумов. У 2016 року декларант вказав у декларації 11 мільйонів 101 тисяча 741 гривня.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.