Інформує про події на Сході України

Хто на Запоріжжі отримує «мінімалку» та хто може похизуватися достатнім заробітком?

915 0

Нещодавно був проведений аналіз щодо професій, котрим платять найменшу та найбільшу заробітну плату. Наразі в базі актуальних вакансій, котрі роботодавці надали до центру зайнятості Запоріжжя станом на 4 червня нараховувалося близько однієї тисячі вакансії.

Зауважимо те, що близько у 450 вакансій вказано заробітний прибуток не більше 4 тисяч гривень. До цього кола професій входять працівники такого плану, як: прибиральники службових приміщень, касири, продавці, медичний персонал та інші. Також до переліку «невдячної» праці можна віднести суспільних працівників та вихователів. Їхній дохід коливається в межах 4 тисяч гривень.

Ірина Дуднік – керівник центра зайнятості на Запоріжжі наголошує на тому, що серед наявних вакансії є розряд працівників, котрі можуть отримувати чималу «копійку». Так кадри сфери електрогазозварювання можуть похизуватися заробітною платою розміром в 10 тисяч гривень. До цього кола можна віднести також монтажників. Також жінка наголошує на тому, що на Запоріжжі зберігається високий рівень попиту роботодавців на кваліфіковані робочі місця.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.