Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Хто задекларував найбільші прибутки за 2016 рік в Запорізькій міській раді?

Хто задекларував найбільші прибутки за 2016 рік в Запорізькій міській раді?

3.38K 0
Хто задекларував найбільші прибутки за 2016 рік в Запорізькій міській раді?

Серед депутатів міської ради Запоріжжя є ті, хто має прибутки мільйонних розмірів.

Найбільшу суму задекларував депутат з об’єднання “Самопоміч” Віктор Пріт. Згідно декларації, він заробив в 2016 році 7 мільйонів 650 тисяч 559 гривень. Дана сума в порівняні з 2015 роком в три рази більша. 3 мільйони гривень дав батько.

Другим у рейтингу є Олег Корольов, який є також є депутатом об’єднання “Самопоміч”. На протязі року Корольов заробив 7 мільйонів 482 тисячі 71 гривень. Він обгрунтовує такий прибуток від підприємницької діяльності.

На третьому місці серед депутатів Запорізької міської ради Андрій Лукаченко. Він є головою фракції  “Опозиційний блок” в міській раді Запоріжжя. Відповідно деклараціїї, Лукаченко отримав прибуток в розмірі 4 мільйони 415 тисяч 176 гривень. Працює директором по персоналу на ахметівському комбінаті “Запоріжсталь”.

Дещо менші прибутки в депутата з “Батьківщини” Генадія Фукса, який задекларував 3 мільйони 970 тисяч 611 гривень. Таку суму заробив він не сам, оскільки 2,5 мільйони гривень заробітку є його сина – Філіпа Фукса, який також є депутатом. Сім’я має бізнес, який управляє Генадій Фукс, а власником є син.

Останнім в топі 5 найбагатших депутатів Запорізької міської ради є Олег Адаманов з “Опозиційного блоку”. Він заробив 3 мільйони 163 тисяч 252 гривень. Адаманов працює директором по транспорту і логістиці на комабінаті “Запоріжсталь”.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.