Інформує про події на Сході України

Колосальні гонорари керівника департаменту екології Запорізької ОДА

1.19K 0

Нещодавно вияснилося, що в 2017 році Віталій Гордієнко отримав чималий гонорар розміром в 206 тисяч гривень. Зауважимо, що офіційно заробітна плата чоловіка складає 197 тисяч.

Поки не відомо, за яку саме діяльність пан Віталій отримав такі коти, але відомо одне, що згідно законодавству він не має права на своїй посаді працювати.

Віталій Валерійович у своїй декларації записав, що його грошовий капітал складається з 20 тисяч американських доларів, 5 тисяч 500 євро та 350 тисяч української валюти. Також чималі статки були задекларовані у його матері та жінки.

Підліг декларуванню його комплект зброї, який складається з 7 одиниць, загальна вартість яких складає 200 тисяч гривень. Автомобільний салон чоловіка порожній, хоча його матір має Nissan Murano 2008, Mazda 6 Diesel SDN 2015 року випуску . Жінка ж пересувається на Subaru XV 2014 року випуску.

Щодо житлового придбання, то Віталій Валерійович є власником житлової домівки загальна площа якого складає 148 м2, гараж та земельна ділянка на території Кропивницького. Місце проживання чоловіка наразі й досі невідомо.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.