Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Коментувати ЧС з футболу буде уродженець із Запоріжжя

Коментувати ЧС з футболу буде уродженець із Запоріжжя

1.31K 0
Коментувати ЧС з футболу буде уродженець із Запоріжжя

Чемпіонат світу з футболу, котрий відбудеться в цьому році в Росії будуть транслювати на українському телебаченні.

Фанати даного спортивного змагання зможуть насолоджуватися іграми протягом цілого місяця.  Розпочнеться грандіозна подія 14 червня, а фінальна частина відбудеться 15 липня.

За інформацією ФІФА, українці скупили понад 5 тисяч білетів на ЧС. Цікаво, що такі телевізійні канали, як «Україна», «Футбол 1» та «Футбол 2» не будуть транслювати футбольний показ.

Озвучуватимуть запеклі бої чотири коментатори, один з яких житель Запорізької області. Роман Кадемін –телевізійний ведучий родом з Мелітополя, чий голос ми будемо чути під час чемпіонату з екрана телевізора. Свою кар’єру в ролі журналіста чоловік розпочинав на Мелітопольському телебаченні. Відомо, що Роман має значний досвід бо сам вже коментував чемпіонат світу – 2006 та зимові Олімпійські ігри – 2014.

Раніше повідомлялось, що одним із коментатором міг бути Денис Босянок. Надалі стало ясним, що чоловік дав відмову озвучувати ЧМ – 2018.

Зауважимо, що на самому чемпіонаті української збірної ми не побачимо, так-як хлопці не вистачило сил потрапити на чемпіонат.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.