Інформує про події на Сході України

Кому з запорожців збільшили суму заробітного доходу?

703 0

Наразі від початку січня нинішнього року понад 1600 промисловців та орудників виробництв з власної ініціативи збільшили суму плати за службу найманих працівників.

Таким чином в скарбницю державного бюджету та до суспільного фонду додатково дісталося майже 1 мільйона 600 тисяч гривень. Зазначимо, що більш ніж 770 тисяч гривень складає податок на прибуток фізичних осіб та близько 870 тисяч єдиного громадського внеску.

Колективна робота органів тутешньої диктатури та ДФС Запоріжжя в основному цілеспрямована на чітке та налагоджене взаємодіяння з працівниками, що надають заробітний платіж, розмір якого менше законодавчо ухваленого. Цікаво, що на обласному та районному ступенях функціонують профільні комісії та робочі товариства, на які надають запрошення суб’єктам хазяйнування для розглядання досить значних справ.

Також слід зауважити те, що в 2018 році на робочих нарадах були прослухані директори майже 1 тисячі 700 компаній. На даному етапові практично 95 відсотків від зазначеної кількості підняли позначку оплати праці. Вищезгадану інформацію надало Головне управління ДФС Запорізької області.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.