Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Комунальні борги одних призводять до відсутності послуг у інших

Комунальні борги одних призводять до відсутності послуг у інших

3.06K 0
Комунальні борги одних призводять до відсутності послуг у інших

Інколи жителі України стикаються з ситуацією, що через несплати за комунальні певних жителів будинку, потерпають всі. Оскільки комунальники карають всіх, попри те, що вони могли сплачувати рахунки навіть на перед. Експерти переконані, що такі дії не є законними.

Тарас Гайда, який є аналітиком ГО “Громадський аудит” розповів, що відповідно до законодавства, відключення води питної і холодної є заборонено. А щодо інших послуг, то так можна робити, щоправда лише після судового рішення і не весь будинок, а лише тих, хто має заборгованості. Перед відключенням мають надіслати повідомлення за 3 доби. Але у зв’язку з тим, що повідомити тих, хто не сплачує за комунальні послуги вдається не завжди, то діють по іншій схемі, відключають стояк і цим шантажують жителів.

Жителі Харкова не задоволені графіком метрополітену

Недавно (початок жовтня) в Україні почали роботу приватні виконавці, які проводять роботу з людьми, в яких наявні борги. Щоправда працюють вони більше з боржниками банків, оскільки це приносить більше прибутку. А справи щодо боржників комунальних послуг поки що є незмінними.

Правозахисники кажуть ж, що у зв’язку з низкою високих вимог, юристи все що можуть зробити, то це хіба що “вибивати” гроші в боржників. А бути виконавцями не мають права.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.