Інформує про події на Сході України

Корейська компанія може стати інвестором для Запоріжжя

644 0

Одне з іноземних підприємств оголосило про намір, збудувати на території Запоріжжя сміттєперероблюючий завод. Таку заяву було повідомлено 5 жовтня, під час робочої зустрічі корейської делегації, котру очолював Лі Ян Гу та радник посольства Республіки Корея в Україні ДжунгГин  прес-центрі ЗОДА.

Лі Ян Гу додав, що корейські спонсори розглядають інші проекти, а саме – сонячна енергетика та сільське господарство. Іноземні посли оголосили про задум ознайомити запорожців з проектом під назвою «розумна теплиця», який вміщує в собі найновіші технології. Лі Ян Гу акцентував увагу українців на тому, що їхній проект в рази дешевший від інших запропонованих і ні чим не відрізняється по якості, в порівнянні з європейськими компаніями.

Натомість керівник ЗОДА Костянтин Бриль дав згоду на вищезгадану пропозицію і також запропонував проект, щодо машинобудівного заводу, котрий на сьогодні знаходиться в неробочому стані через дефіцит грошової підтримки.

Насамкінець посли з Кореї доповіли, що вони наміряні в майбутній співпраці та створенні контактів з профільним керівництвом зовнішніх зв’язків та в зовнішньоекономічній роботі ЗОДА.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.