Інформує про події на Сході України

Костянтин Бриль залишається на своїй посаді

279 0
Костянтин Бриль залишається на своїй посаді

Нещодавно відбулося засідання голів Запорізької обласної державної адміністрації разом з керівниками департаментів керівництва ОДА. Сама нарада проходила 23 квітня.

Спочатку свою доповідь розпочав Костянтин Бриль – чинний голова ЗОДА. Чоловік акцентував увагу на тому, що минулі вибори, котрі відбулися 21 квітня, є найдемократичнішими за всю незалежність нашої держави. Таким чином, у передвиборний період, коли проходила процедура підрахунків голосів, не було жодного зауваження ні від міжнародних спостерігачів, ні від громадських організацій чи політичних партій.

Окрім цього, чинний голова прокоментував заяву, стосовно своєї посади та робочої діяльності.

Костянтин Бриль додав, що наразі є чимала кількість заяв від популістів, щодо можливого звільнень з посад голів ОДА. Він наголосив на тому, що б ні хто не проводив спекуляцію та не розповсюджував фейк. Пан Костянтин додав, що залишиться на посаді голови ЗОДА до рішення нового президента.

Наостанок Костянтин Бриль звернувся до всіх чиновників обласних державних адміністрацій із заявою, що потрібно не розслаблятися, а чітко виконувати їхні робочі обов’язки.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.