Інформує про події на Сході України

Костянтин Бриль засвітився в числі лідерів з найбільшим прибутком

509 0

На днях аналітиками популярного видавництва «Слово та Діло» було опубліковано список осіб ОДА, які мають найбільший показник родинного прибутку. Рейтинг був створений на основі аналізу декларацій народних обранців.

Наразі можемо встановити той факт, що губернатор Запоріжжя Костянтин Бриль входить в число лідерів голів обласних державних адміністрацій, котрі можуть похизуватися своїм заробітком.

Тож чоловік посідає третю сходинку вищезгаданого рейтингу. Відомо, що прибуток родини Бриль за 2017 рік дорівнював близько 6 мільйонів гривень. Гаманець чоловіка повен більш ніж на 150 тисяч американських доларів та майже 4 мільйона гривень. На заощадженнях у банках пана Костянтина близько 1,3 тисячі доларів, 18 тисяч євро та близько 86 тисяч гривень.

Цікаво зауважити, що найбільший статок за 2017 рік був у Валерія Куліча. Чоловік являється  головою ОДА Чернігівщини. У народного обранця прибуток складає майже 37 мільйона гривень. Декларації підлягли 516 тисяч гривень, які знаходяться на банківських заощадженнях. Готівкою у Валерія є 600 тисяч американською валютою, 800 тисяч євро та 1,5 мільйона гривень.

На другій сходинці знаходиться мер ОДА Одеси – Максим Степанов. Його прибуток дорівнює 7 мільйонів гривень. Чоловік повідомив, що на банківській картці має близько 56 тисяч доларів та 49 тисяч євро. В українській валюті пан Максим має 28 мільйонів гривень. На «руках»  у народного обранця 61 тисяча американською валютою та 27 тисяч євро.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.