Інформує про події на Сході України

КП «Запоріжелектротранс» отримає додаткову грошову підтримку

447 0

Таким чином зі скарбниці запорізького бюджету буде виділено більш ніж 43 млн грн на розвиток «Запоріжелектротрансу». Дану пропозицію розглядатимуть в міськвиконкому працівники керівництва транспорту та зв’язку Запорізької міської ради під час подальшого засідання.

Тож від початку чиновники хотіли надати фінансової підтримки КП «Запоріжелектротранс» в 2018 році в розмірі 90 мільйонів гривень. Та все ж народні обранці надалі запропонували підвищити загальний рахунок грошової допомоги на 43 млн грн.

На сьогодні залишок коштів в сумі 10 мільйонів гривень, від запланованих 90 мільйонів гривень, буде розділено між працівниками компанії «Запоріжелектротранс». Зауважимо, що в цьому році з казни Запоріжжя було виділено на вищезгадане КП порядком 305 мільйонів гривень. До цього рахунку входять фінансова підтримка, оновлення пасажирського транспорту, масштабний ремонт трамваїв. Також планується закупити певну кількість іноземних трамваїв, а саме з Німеччини.

Тож якщо на подальшій нараді міськвиконкому буде схвалена дана пропозиція, то надалі це рішення буде вже розглядатися народними обранцями Запорізької міської ради.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.