Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Кровава трагедія запорізької родини

Кровава трагедія запорізької родини

326 0
Кровава трагедія запорізької родини

На Запоріжжі чоловік намагався вбити свого малолітнього сина. Жахливий інцидент трапився 30 травня в Комунарівському районі Запоріжжя, який сколихнув всю країну.

Таким чином, до працівників правоохоронних органів був здійснений телефонний дзвінок від небайдужих сусідів. Вони повідомили про підозру в злочині у сусідній квартирі. Поліція одразу ж відреагувала на виклик та прибула на місце трагедії. Увірвавшись до оселі патруль помітив жахливу картину. У квартирі було зафіксовано два трупи. Ними опинилися батьки 2-х річного хлопчика. Окрім цього, в оселі було знайдено наляканого малюка з наявним тілесними пошкодженнями.

В ході розслідування стало відомо, що чоловік зарубав свою дружини. Після цього скажено налаштований батько накинувся на дворічного сина. Потім горе – батько наклав на себе руки. Під час проведення судового аналізу було зареєстровано сліди удушшя на хлопчику, тобто батько намагався повісити і його. Таким чином, хлопчик більше доби перебував з загиблими батьками.

Звернемо вашу увагу на тому, що постраждалому хлопчику нічого не загрожує. Стосовно даної справи слідчі ведуть роз’яснювальну роботу.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.