Інформує про події на Сході України

Куди надійшли міські фінанси в Авдіївкі?

854 0

Нещодавно з’явилися звіти на рахунок того, як і на що потратили виділені кошти на Авдіївкі. Дані про використання грошей були надані  фінансовим управлінням ВГА.

Наголосимо, що такі звіти вже ввійшли в привичку та оприлюднюються кожного тижня.

Від початку 29 травня до 1 червня 2018 року в загальний фонд авдіївського бюджету надійшло доходу розміром майже в 870 тисяч гривень. З цієї цифри близько 815 тисяч – це податки фізичних осіб, акцизний податок – 22 тисячі 300 гривень (така ж сума і з місцевих податків та зборів), а на завершення понад 9 тисяч 600 гривень складають організаторські штрафи та платежі.

З 29 травня по 1 червня нинішнього року зі скарбниці місцевого бюджету було надано понад 3 мільйони 430 тисяч 300 гривень. Більша сума, а саме 3 мільйони 354 тисячі гривень надійшли на оборону силу. 205 тисяч 600 гривень сплатили за енергопостачання. На продукти харчування потрібно було надати 52 тисячі 900 гривень. Компенсаційні витрати за безкоштовний проїзд завдяки залізо дорожньому транспорту становить майже 3 тисячі гривень.

Понад 76 тисяч гривень було використано на інші витрати, а саме: транспортні послуги, купівля спеціального інвентарю та інше.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.