Інформує про події на Сході України

Лава присяжних оштрафувала народну депутатку на 1700 гривень

1.27K 0

В місті Харкові суд прийняв рішення за ділом недотримання антикорупційного законодавства чиновником міської ради. Дану інформацію повідомлено в постанові Великобурлуцького районного суду Харківщини.

Лава присяжних взяла на розгляд управлінський матеріал за частиною 2 статтею 172-6 КУпАП (недотримання установ грошового контролювання), який був створений на народну обраницю міської ради.

Відомо, що від кінця квітня 2017 року панянці презентували декілька подарунків від двох різних осіб. Сама сума презентів складала 780 тисяч гривень та 400 тисяч гривень відповідно. Саме в той же день, а саме 27 квітня жінка поповнила свій автосалон машиною Volkswagen Touareg, вартість якого складала 1 мільйон 743 тисячі гривень. При цьому депутатка не вказала грошові здобутки в законний 10-денний строк, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Під час судового розслідування народна обраниця визнала ці факти і аргументувала, що поняття не мала, що потрібно доводити до відома про поповнення у майновому стані протягом року.

Лава присяжних винесла вирок у виді встановлені штрафу розміром в 1700 гривень.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.