Інформує про події на Сході України

Луценко знайшов плюси для країни у військовому конфлікті на Сході

6.84K 0

Народний депутат Юрій Луценко вважає, що складна ситуація в країні має свої переваги, зокрема українці не так болісно сприймають радикальні реформи уряду. Про це сьогодні, 3 червня, політик заявив в інтерв’ю “Телеканалу 24”, повідомила прес-служба Луценка.

– Коли люди живуть добре, вони не дуже дбають про реформи. А коли відступати колись, коли люди в розпачі, коли держава живе тільки через міжнародний союз демократичних держав, суспільство розуміє, що назад дороги немає. І саме зараз потрібно проводити радикальні реформи. Адже війна не скасовує реформи, вона вимагає їх зробити швидше і ще радикальніше, – заявив Луценко.

Про Антимонопольний комітет

Юрій Луценко прокоментував призначення голови Антимонопольного комітету  Юрія Терентьєва .  Депутат заявив, що одним з головних завдань нового керівника стала необхідність проаналізувати положення в сфері енергетики.

– Антимонопольний комітет – це економічна прокуратура. Комітет нарешті отримав свого голову, який вже отримав завдання для проведення реформ, як і інші представники інших напрямків виконавчої влади, – зазначив політик.

Повернення важкої артилерії ВСУ не порушує мінські угоди, оскільки техніку повернули на місце локації, що дозволяє в лічені години застосувати її на полі бою в разі необхідності, вважає політик.

– Коли стало зрозуміло, що це не просто обстріл (мається на увазі обстріл Маріуполя в середу, 3 червня – Ред.), а посилений наступ з серйозним кількістю супротивників з посиленою технікою, – Головнокомандувач дав дозвіл на повернення важкої артилерії з місць дислокації згідно мінським угодами та використання важкої артилерії, що допомогло зупинити наступ, – сказав Луценко.

Юрій Луценко заявив, що представники “ДНР” – “ЛНР” фактично зірвали останнімзасідання контактних груп по Донбасу в Мінську під вівторок, 2 Червень .

– Вони штучно покинули місце переговорів, фактично висунувши ультиматум: “Або ви нам даєте амністію, або ми вам покажемо”, – заявив політик.

Глава “БПП” заявив, що поки незаконні збройні формування не віддадуть полонених, вони не отримають їжі від української сторони. Луценко вважає, що необхідно створити економічну блокаду “ДНР” – “ЛНР”.

– Поки терористи не віддадуть полонених, не припинять обстріл – їжі з нашого боку вони не отримають. Всі наші громадяни, які розуміють цю ситуацію, повинні виїхати на вільну територію України. Зараз у бойовиків є всі продукти з України – напої, консерви, м’ясо та інше. Ціни звичайно вище. Але возять їм продукти українські громадяни, які по дорозі корумпують наші блокпости, які в свою чергу корумпують київський уряд, чомусь дозвіл на пропуск дає не місцева служба, а Київ, – заявив Луценко.

Незважаючи на багатогодинні протистояння незаконних збройних формувань і сил АТО, Мар’їнка  залишається під контролем українських військовослужбовців, а над містом майорить жовто-блакитний прапор. Про це сьогодні, 3 червня, повідомив начальник прес-центру АТО Олександр Поронюк, передає  УНН.

– Зараз в районі населених пунктів Мар’їнка та Красногорівка ситуація стабілізувалася, українські військові перебувають на своїх позиціях. Над Мар’їнка майорить державний прапор України, – сказав він.

Тим часом столичні політологи малюють похмурі прогнози.

– На жаль, сьогоднішні бої в Мар’їнці ризикують перерости в новий виток ескалації на Сході. Це говорить про те, що політичних рішень конфлікту немає .. Однак способи підвищення ставок, схоже, вже вичерпані. І зараз все більше включаються військові методи, – міркує директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.