Інформує про події на Сході України

Луганський бюджет поповнився більш ніж на 440 мільйонів гривень

350 0
Луганський бюджет поповнився більш ніж на 440 мільйонів гривень

Казна Луганщини не пустує, а впевнено збагачується за рахунок внесків фізичних осіб.

Днями прес-центр ГУ Державної фіскальної служби на Луганщині зробив відповідне повідомлення. Таким чином, виробництва та підприємці міста за час від січня по лютий 2019 року до тутешньої скарбниці нарахували близько 440 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Зауважимо, що зазначена сума зросла, якщо брати в порівняння аналогічний період минулого року.

Станом на початок березня більше ніж 24 тисяч громадян сплатили ЄСВ на потреби державного соціального страхування. Від зазначеної кількості платників внеску порядком 16 тисяч осіб – підприємці, інша ж частка, а саме 7 тисяч – роботодавці та близько 270 мешканців добровільно беруть участь в соціальному страхуванні.

Наголосимо на тому, що ЄСВ в автоматичному режимі розподіляється Державною казначейською службою України. Тож розподіл проводиться по видам урядового соціального страхування відповідно до визначених пропорцій. Внаслідок цього розподіл перераховується на рахунки в Держказначействі на ім’я фондів урядового громадського та пенсійного страхування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.