Інформує про події на Сході України

Маріуполь відзначився у всеукраїнському рейтингу прозорості міст

865 0

Нещодавно надійшла інформація про підведення підсумків, щодо прозорості міст України.

Маріуполь менше чим за один рік, який розпочав свій старт з 57 сходинки, очолив п’єдестал першості по версії інтернаціональної компанії Transparency International Україна. Зауважимо, що на початку квітня місто в рейтингу було другим.

Сам проект розпочав свою програму ще на початку минулого року. Конкурс мав обсяг більш ніж 100 міст держави. Метою даного проекту являлося звести до нуля корупцію в органах місцевої влади. Планувалося удосконалити діяльність працівників по максимуму прозорою та чесною.

За словами Михайла Івченка, в бесіді Transparency International Україна тендерного керівництва – однією з основних проблем занадто низьких показників на початку, являлася відсутність сайту міської ради. Так протягом літа минулого року був створений інтернет – ресурс і вже через декілька місяців Маріуполь очолив рейтинг.

Загальний бал в рейтингу формувався на базі 13 показників, як приклад – це відомості про діяльність працівників місцевого самоуправління, електронні закупівлі, інформація про бюджет Маріуполя … Фінішний показник, який і приніс місту першість складає 65, 82.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.